Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 listopada 2013

Będzie 3 sezon ,,Violetty"


Fani „Violetty”, nie tylko w Polsce, mają powody do radości. Zapowiadany przez producenta i aktora Adriana Suara trzeci sezon popularnego serialu ma już datę rozpoczęcia zdjęć. W kwietniu przyszłego roku Martina Stoessel, Diego Ramos oraz ekipa aktorska i produkcyjna wrócą do studia El trece, gdzie powstaną kolejne odcinki „Violetty”.
W wywiadzie dla Clarín Diego Ramos, który gra obecnie u boku Natalii Oreiro w telenoweli „Solamente vos”, zapewnił, że w nadchodząym roku po raz trzeci wcieli się w postać nadopiekuńczego ojca nastolatki, goniącej za marzeniami o sławie piosenkarki.
Tymczasem w ten weekend w polskich kinach trwa promocja drugiego sezonu „Violetty”, który startuje już 21 października na Disney Channel. Natomiast za oceanem młodzi aktorzy bawią publiczność serią koncertów w ramach tournee. W ten weekend goszczą w Chile. Kolejnymi krajami na liście są Urugwaj, Brazylia, Wenezuela, Meksyk, Peru i Guatemala. Nie zabraknie także występów dla europejskiej publiczności. Bilety na koncerty w Hiszpanii, we Francji i we Włoszech już od dawna zostały wyprzedane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz