Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 listopada 2013

Na gali UNICEFu

Ta gala dała dużo do mówienia. Na celowniku paparazzi znaleźli się 16-letnia Martina Stoessel i jej nowy chłopak, Peter Lanzani. Ale ktoś inny i zupełnie przez przypadek, zwrócił także na siebie uwagę.
Natalia Oreiro („Zbuntowany anioł”) już od kilku lat aktywnie wspiera organizację UNICEF, która mianowała ją ambasadorką na terenie Argentyny i Urugwaju. Jej obecność na gali UNICEFu nie była zatem zaskoczeniem. To, co zdumiało w pierwszej kolejności fotografów, a później także samą aktorkę była suknia, jaką Oreiro włożyła na ten wieczór. Okazało się, że tę samą kreację na tę samą uroczystość wybrała Verónica Lozano, prowadząca poranny program Telefé, AM.
Kiedy do uszu Natalii dotarło, że Veo ma na sobie tę samą czarną, długą suknię z jej kolekcji, Las Oreiro, roześmiała się i powiedziała „To jakiś żart. O nie! Vero ma tę samą suknię!”, aby po chwili dodać: „Cóż, zdarza się. Ja nikogo nie uprzedziłam… Wybrała tę, która mi się spodobała i jak widać nam obu przypadła do gustu. Cieszę się, że [Vero] zaufała mojej kolekcji, ale nie zdziwię się, jeśli już więcej nie zajrzy do mojego lokalu”.
Obie panie spotkały się podczas gali i podeszły do sytuacji jak prawdziwe profesjonalistki – z uśmiechem. Vero zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Natalią, które natychmiast zamieściła na swoim Twitterze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz