Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 25 listopada 2013

Czy to wiecie?

We wszystkich bibliotekach we Włoszech została wydana książka "Jestem zakochany w Violetcie".White Ghiti jest pisarzem w serialu,ostatnio wpadł na pomysł napisania historii opartej na fakcie.
"160 stron poświęcone przyjaźni, miłości, odwadze, muzyce i radości. Bo czasami największe przygody są wykorzystywane do odkrycia cennych rzeczy, które są nam najbliższe".

Historia opowiada o chłopcu o imieniu Fillo,który opracowuje plan aby spotkać Martine Stoessel.Pisze do niej list z nadzieją że pewnego dnia i ona się w nim zakocha.
Książka jest dostępna we wszystkich bibliotekach we Włoszech w cenie 9,00 euro.
"Gotowanie z Martiną(Violettą)".
Została wyjawniona informacja o tajemniczym wyjeździe Martiny do Włoch, w celu nagrania nowego programu.Mimo że Disney Channel zdementował te plotki,zostały one już potwierdzone przez inną produkcję.
Martinie ma towarzyszyć Lodovica Comello.Prawdopodobnie nagrały one już epizod nazywany "numerem zerowym".W sieci pojawiły się fotomontaże Martiny w kuchni programu "Słodycze Paola".
"Słodycze Paola" to program kulinarny,Martina ma nagrać do niego kilka odcinków.Program jest nagrywany we Włoszech ponieważ jest to jeden z krajów w których Violetta pobija światowe rekordy oglądalności(obok Hiszpanii,Francji i Argenryny).
Program ma wejść na antene w grudniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz